Zameraním odbornej gynekologicko-onkologickej starostlivosti je diagnostika, difenciálna diagnostika, konziliárna činnosť a pravidelné kontrolné vyšetrenia pacientok po ukončení komplexnej onkologickej liečby zhubného gynekologického ochorenia. Pre tento účel je ambulancia vybavená kvalitným kolposkopom a ultrazvukovým prístrojom na zhodnotenie stavu orgánov v malej panve u ženy so sondami umožňujúcimi vyšetrenie cez brušnú stenu ako aj cez pošvu. V rámci tejto starostlivosti sa pacientkám s abnormálnymi cytologickými nálezmi sterov buniek z krčka maternice vykonáva expertná kolposkopia k vylúčeniu chorobného nálezu na krčku maternice, či stanoveniu stupňa závažnosti pred rakovinového stavu na krčku maternice.

Aktuálne
Panorama test
Najspoľahlivejšia a najpresnejšia skríningová metóda prenatálnej diagnostiky na svete. Pre viac informácii kliknite v ponuke vľavo na Panorama test. Toto vyšetrenie vykonávame v spolupráci s Bioptická laboratoř s.r.o. v Plzni a Cytopathos, spol. s r.o..
Mamografické vyšetrenie bez čakania
Objednajte sa na mamografické vyšetrenie bez čakania. Vyšetrenie je bezbolestné moderným mamografickým röntgenovým prístrojom za pár sekúnd.