Ako sa stať našou klientkou

 

Máte záujem stať sa našou klientkou ?

 

Ak nie ste doteraz evidovaná u iného gynekológa, stačí nás telefonicky kontaktovať a dohodnúť si termín vyšetrenia, ktoré by ste chceli absolvovať. V daný deň si Vás aj v našom centre zaevidujeme.

 

Ak ste evidovaná u iného gynekológa a máte záujem stať sa našou klientkou, stačí prísť do nášho centra, na recepcii si vyzdvihnete výmenný lístok, ktorý bude od Vás požadovať Váš doterajší gynekológ. Po jeho odovzdaní Vášmu gynekológovi by ste mali od neho obdržať Vašu zdravotnú dokumentáciu, prípadne ju pošle poštou na našu adresu. Do 2 týždňov sa môžete telefonicky alebo cez e-mail informovať, či k nám už bola Vaša dokumentácia doručená. Ak áno, telefonicky alebo osobne si dohodnete termín Vami požadovaného vyšetrenia. Objednať sa je možné až po troch mesiacoch odkedy nám bola Vaša dokumentácia doručená, nakoľko zmena gynekológa sa administratívne v zdravotnej poisťovni udeje vždy s oneskorením jedného až troch mesiacov.

Aktuálne
On-line objednávanie
Na preventívne prehliadky sa môžete objednať bezplatne cez www.navstevalekara.sk.
TRISOMY test
Spoľahlivý neinvazívny test na vylúčenie Downovho syndrómu a ďalších trizómií plodu z krvi matky. Vykonávame v spolupráci s laboratóriami MEDIREX a.s.